Hakkımda

    1 Kasım 1970 yılında Erzurum’un Merkeze bağlı şimdi ki Yağmurcuk Mahallesi olan Yağmurcuk Köyü’nde doğdu.

    1976′ da Eğitim hayatına Erzurum Vali Hafız Paşa İlkokulu’ nda başladı. Ortaokul’ u Şair Nef-i Ortaokulu’ nda, Liseyi Erzurum kongresinin yapıldığı Kongre binasında bulunan Erzurum İnşaat Teknik Lisesi Altyapı bölümünde okuyarak 2. dereceyle mezun oldu.

    1990 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümünü 2.dereceyle ve 1996 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Eğitimi Bölümü Yapı Öğretmenliğini 1. dereceyle bitirdi. Yüksek öğrenimine 2010 yılından itibaren Anadolu Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ ile devam etmektedir. (Eğitim)

    1980 yılından 1990 yılına kadar mobilyacılık sektöründe , 1990 yılından itibaren İnşaat sektöründe çalıştı ve bu arada okuyarak eğitimi ni de tamamladı.

    1990 yılından itibaren 1999 yılına kadar özel inşaat firmalarında çeşitli projelerin imalat, proje, hakediş, kesin hesap v.b. bölümlerinde idareci olarak görev yaptı.

    1999 yılı kasım ayında MEB Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü’ nde Teknik Öğretmen olarak göreve başladı ve MEB Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü’ nde bu göreve devam etmektedir. (İş deneyimi)

    Halen Erzurum’ da yaşamakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet ÖZMEN

İnşaat Teknolojisi Yapı Tasarımı ve Harita-Tapu-Kadastro Alanı Öğretmeni

Erzurum Kazımkarabekir Tek. Ve End. Mes. Lis. Harita Tapu Kadastro Alan Şefi

Gsm: 0 (532) 254 57 79 ,   www.e-ozmen.com

E-posta:mozmen25@hotmail.com, m25ozmen@gmail.com

Google
Kayıt Ol
Beni yukari isinla